Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Statystyki

Aby dobrze kierunkować rozwój naszego serwisu musimy mieć informację na temat poziomu jego oglądalności oraz znać przyczynę, dla której ktoś interesuje się naszymi stronami. W tym celu został stworzony moduł „statystyki".

Do modułu „statystyki" możemy się dostać klikając w przycisk o tej samej nazwie umieszczony w panelu administracyjnym. Mamy tu do wyboru cztery opcje:

  • dzienne,
  • tygodniowe,
  • miesięczne,
  • roczne,

Statystyki “dzienne”

Pierwsze “dzienne” pokazuje zestawienie szczegółowe na wybrany dzień (domyślnie wybierając tą opcje zostaną wyświetlone statystyki na dzień obecny). 

dane szczegółowe na temat odwiedzin w serwisie

Statystyki dzienne wyświetlają dane na temat każdej wizyty ze szczegółowym podaniem czasu odwiedzin kolejnych podstron naszego serwisu. Podają też kolejny numer odwiedzin, ich początek i koniec, nazwę hosta lub adres IP z którego zostały zainicjowane, wersję przeglądarki internetowej oraz stronę z której odwiedzający został przekierowany np. wyszukiwarka google.pl.

Jsteśmy w stanie zobaczyć co interesuje odwiedzających, ile czasu spędzają w naszym serwisie, z jakich stron do nas trafiają oraz jakie treści cieszą się największą popularnością. Mając takie dane do dyspozycji możemy zaplanować odpowiednie aktualizacje i mieć wiedzę jaki wpływ mają na zainteresowanie odwiedzających.

Statystyki “tygodniowe” i “miesięczne”

Przedstawiają ilości wizyt w naszym serwisie z okresu ostatnich 7 lub 30 dni. W tych zestawieniach klikając na datę wybranego dnia zostaniemy przeniesieni do statystyk dziennych wybranej daty.

statystyki tygodniowe, wykres słupkowy
Statystyki tygodniowe

Statystyki “roczne”

Pokazują one za pomocą wykresu słupkowego jak rozkłada się zainteresowanie odwiedzających naszym serwisem w odniesieniu do ostatnich 12  miesięcy (rysunek poniżej).

Statystyki roczne, wykres słupkowy z podziałem na miesiące
Statystyki roczne dla ostatnich 12 miesięcy 
Studio Komputerowe MEDIART
ul. Kilińskiego 30E
59-225 Chojnów
NIP: 694-113-79-35

+48 76 819 17 06

Oferujemy:
strony www - wizytówki www
pełna zgodność z WCAG 2.1
CMS - Biuletyny Informacji Publicznej
ponad 20 lat doświadczenia
Arkadiusz Rybczyński

+48 604 570 182

mediart@chojnow.biz

facebook.com/skmediart

Zapraszamy
Poniedziałek-Piątek
10:00-16:00

sprawdź dojazd