Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Konta

Jedną z grup opcji w module “administracja” jest grupa “KONTA”. Jeżeli jesteśmy administratorami serwisu lub kilku serwisów, możemy w tym miejscu utworzyć i zarządzać kontami dla osób, które będą miały dostęp do zarządzania serwisem lub serwisami (jeżeli mamy ich kilka). Znajdziemy tu cztery pozycje:

Dodaj

Jest to formularz tworzenia nowego konta w systemie. Nowo utworzone konto po utworzeniu w systemie nie będzie miało jeszcze dostępu do naszego systemu. Jak nadać uprawnienia do serwisu, którego jesteśmy administratorem dowiemy się w temacie “Serwisy”. 

formularz tworzenia nowego konta
Formularz dodawania nowego konta

Wszystkie, Aktywne, Nieaktywne

W tych miejscach możemy wyświetlać listy kont przez nas utworzonych lub które zostały do nas przydzielone. W zależności od wybranej pozycji wyświetlają się wszystkie konta, tylko te aktywne lub tylko nieaktywne. Listy możemy sortować klikając w nagłówek kolumny, a do edycji danych konta przechodzimy klikając w wybrany login. Jest też możliwość wysłania poczty e-mail  lub wykonanie telefonu do użytkownika klikając w odpowiednią ikonę koperty lub telefonu. W pierwszej kolumnie o tytule “id” znajduje się unikalny identyfikator konta, posłużenie się nim jest niezbędne przy przydzielaniu uprawnień do wybranego serwisu (więcej o tym w temacie “Serwisy”).

lista kont
Lista wszystkich kont, którymi zarządzamy 
Studio Komputerowe MEDIART
ul. Kilińskiego 30E
59-225 Chojnów
NIP: 694-113-79-35

+48 76 819 17 06

Oferujemy:
strony www - wizytówki www
CMS - Biuletyny Informacji Publicznej
pełna zgodność z WCAG 2.1
ponad 20 lat doświadczenia
Arkadiusz Rybczyński

+48 604 570 182

mediart@chojnow.biz

facebook.com/skmediart

Zapraszamy
Poniedziałek-Piątek
10:00-16:00

sprawdź dojazd