Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Baner nagłówkowy - parametry

Za pomocą tego formularza możemy wybrać jedną z dwóch wersji banera nagłówkowego oraz przekazać jego formę za pomocą kodu HTML lub pliku graficznego (JPG lub GIF). Pamiętać należy, że ten element jest wspólny dla wszystkich stron w naszym serwisie.

Baner nagłówkowy w wersji HTML

Jest to opcja przeznaczona dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Może posłużyć między innymi do stworzenia niestandardowego banera nagłówkowego powiązanego z menu górnym w postaci wciskanych przycisków, wersji rozwijanej lub banera mającego strefy aktywne uruchamiające różne opcje. Możliwości są ograniczone tylko wyobraźnią i możliwościami administratora serwisu.

Baner nagłówkowy w wersji graficznej

Za pomocą okna wyboru wybieramy z naszego urządzenia plik graficzny w formacie JPG lub GIF. Plik ten zostanie przeskalowany do rozdzielczości poziomej 1920 pikseli (rozmiar pionowy zostanie ustanowiony proporcjonalnie), ale pod warunkiem, że jego rozmiar poziomy jest większy lub równy (w przeciwnym wypadku zostanie on niezmieniony). Jeżeli nie czujesz się na sile podjąć wyzwanie stworzenia własnego banera nagłówkowego to zawsze możesz skorzystać z naszej pomocy. Współpracujemy z wieloma profesjonalnymi grafikami, którzy z pewnością pomogą stworzyć ładną, unikalną i dopasowaną szatę graficzną. Zadzwoń - pomożemy.

formularz parametrów banera nagłówkowego
Parametry banera nagłówkowego
Studio Komputerowe MEDIART
ul. Kilińskiego 30E
59-225 Chojnów
NIP: 694-113-79-35

+48 76 819 17 06

Oferujemy:
strony www - wizytówki www
CMS - Biuletyny Informacji Publicznej
pełna zgodność z WCAG 2.1
ponad 20 lat doświadczenia
Arkadiusz Rybczyński

+48 604 570 182

mediart@chojnow.biz

facebook.com/skmediart

Zapraszamy
Poniedziałek-Piątek
10:00-16:00

sprawdź dojazd