Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Dlaczego CMS Kursorek?

Łatwość obsługi

Aby zarządzać swoim nowym serwisem nie trzeba mieć wiedzy technicznej na temat tworzenia stron WWW. Wystarczy znajomość dowolnego edytora tekstu np. Microsoft Word, OpenOffice Writer itp. Treści edytujesz w miejscu gdzie są widoczne dla odwiedzających. Nie ma odrębnego panelu administracyjnego, a elementy ustawiasz za pomocą metody przeciągnij i upuść.

W 15 minut od wdrożenia do publikacji

Po założeniu konta serwis jest gotowy do pracy. Jeśli treść jest przygotowana, wystarczy ją skopiować, uzupełnić zdjęcia i załączniki oraz opublikować.

Bardzo duże możliwości rozbudowy

W pakiecie podstawowym mamy możliwość na zamieszczenie 100 podstron serwisu, 100 zdjęć i 1GB załączników. Możesz delegować aktualizację serwisu dowolnej liczbie osób. Konta dla użytkowników utworzysz samodzielnie, a ich działania sprawdzisz w rejestrze zdarzeń.

Rozbudowane statystyki serwisu

Dzięki nim możemy sprawdzić poziom popularności naszego serwisu oraz dowiedzieć się co skłoniło do odwiedzin (z jakiej strony zostali skierowani odwiedzający, jakiej przeglądarki używają, ile czasu spędzili w naszym serwisie i jaka była kolejność odwiedzanych stron). Więcej o tym możesz przeczytać w temacie statystyki.

Wsparcie dla pozycjonowania stron (SEO)

Możliwość zmiany ważnych parametrów strony jak: tytuł, opis, słowa kluczowe, mapy stron. Nadawanie tytułu dla każdej z podstron indywidualnie. Poprawność generowania kodu oraz wsparcie dla SEO potwierdzisz za pomocą najlepszych walidatorów tj. narzędzia Page Speed Insights firmy Google czy Nu Html checker organizacji W3C.

Moduły aktualności, kalendarium, filmy, galeria

Dzięki tym modułom możemy zapisywać historię zmian w swoim serwisie, powiadamiać o zbliżających się wydarzeniach, publikować filmy z serwisu Youtube w sposób zorganizowany czy porządkować zdjęcia w wykorzystując strukturę kategorii i albumów.

Dostępność

Jest zgodny z wytycznymi normy WCAG 2.1. Dzięki temu nawet instytucje publiczne mogą prowadzić w nim swoje strony czy Biuletyny Informacji Publicznej. Wioski stopień dostępności można potwierdzić niezależnym narzędziem WAVE (Web Accessibility Evaluation Tool)

Responsywność (RWD)

Strony można przeglądać i edytować na każdej wielkości ekranie. Dobrze wyglądają na smartfonach, tabletach i komputerach. Wykorzystaliśmy w tym celu najnowszy pakiet Bootstrap.

Wszystko w jednym miejscu

System jest udostępniany na licencji ASP (Application Service Provider). Oznacza to, że wszystko jest umieszczone na naszych serwerach, a Ty nie musisz martwić się o dostępność usługi i robienie kopii bezpieczeństwa. Dodatkowo wprowadziliśmy mechanizmy przeglądania i przywracania poprzednich wersji stron. Jeżeli coś przez przypadek zmienisz lub usuniesz - nie martw się, sam to przywrócisz.

Zawsze aktualna wersja systemu

Prace nad udoskonalaniem oprogramowania systemu CMS Kursorek są kontynuowane. Z uwagi na sposób licencjonowania (ASP) masz zawsze dostęp do najbardziej aktualnej wersji.

Personalizacja

Za pomocą szablonów, zmiany kolorystyki, wymiany banerów i stosowania własnych stylów możesz sprawić aby Twój serwis wyglądał unikalnie.

Idealny do prowadzenia stron instytucji publicznych i BIP

Zapewniamy zgodność z poniższymi przepisami prawa:

  • Ustawa z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych,
  • Ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej,
  • Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r.w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej,
  • Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań, dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych,
  • Ustawa z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.
Studio Komputerowe MEDIART
ul. Kilińskiego 30E
59-225 Chojnów
NIP: 694-113-79-35

+48 76 819 17 06

Oferujemy:
strony www - wizytówki www
pełna zgodność z WCAG 2.1
CMS - Biuletyny Informacji Publicznej
ponad 20 lat doświadczenia
Arkadiusz Rybczyński

+48 604 570 182

mediart@chojnow.biz

facebook.com/skmediart

Zapraszamy
Poniedziałek-Piątek
10:00-16:00

sprawdź dojazd